rating App (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: size
ml: വലിപ്പം

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Label
ml: അടയാളം
