rating App (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Author
fa: نویسنده

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Label
fa: برچسب

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Custom
fa: سفارشی

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض
