rating App (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: size
ru: размер

en: Status
ru: Статус

en: Author
ru: Автор

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Label
ru: Метка

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Custom
ru: Собственная

en: Bar
ru: Полоса

en: Example
ru: Пример

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Foo
ru: Foo (Фу - Метасинтаксическая переменная)
