rating App (1.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: size
th: ขนาด

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง
