rating App (1.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: size
cs: velikost

en: Status
cs: Stav

en: Author
cs: Autor

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Label
cs: Popisek

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Custom
cs: Vlastní

en: Example
cs: Příklad

en: Default value
cs: Výchozí hodnota
