rating App (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: size
fi: koko

en: Status
fi: Tila

en: Author
fi: Tekijä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Example
fi: Esimerkki

en: Default value
fi: Oletusarvo
