rating App (1.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: size
hr: veličina

en: Author
hr: Autor

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Label
hr: Oznaka

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
