rating App (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: size
sv: storlek

en: Author
sv: Författare

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Label
sv: Etikett

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Example
sv: Exempel

en: Default value
sv: Förvalt värde
