rating App (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: size
tr: boyut

en: Status
tr: Durum

en: Author
tr: Yazar

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Label
tr: Etiket

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Custom
tr: Özel

en: Example
tr: Örnek

en: Default value
tr: Varsayılan değer
