rating App (1.0.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Author
bg: Автор

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Label
bg: Заглавие

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран
