rating App (1.0.0-alpha5) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Author
az: Müəllif

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Default value
az: Standart qiymət
