rating App (1.0.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: size
gl: tamaño

en: Status
gl: Estado

en: Author
gl: Autor/a

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Label
gl: Etiqueta

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Example
gl: Exemplo

en: Default value
gl: Valor predefinido
