rating App (1.0.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: size
pl: rozmiar

en: Author
pl: Autor

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Label
pl: Etykieta

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Created
pl: Utworzono

en: Custom
pl: Własne

en: Bar
pl: Słupek

en: Example
pl: Przykład

en: Default value
pl: Wartość domyślna
