rating App (1.0.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Author
ps: ليكوال

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه
