Rating Field (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Value
el: Αξία

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Hidden
el: Κρυφό

en: About
el: Περί

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Integer value
el: Ακέραια τιμή
