Rating Field (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Value
hu: Érték

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Hidden
hu: Rejtett

en: About
hu: Leírás

en: Neutral
hu: semleges

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Shown
hu: Mutatva

en: Integer value
hu: Egész érték
