Rating Field (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Value
is: Gildi

en: N/A
is: Á ekki við

en: Hidden
is: Falið

en: About
is: Um

en: Field types
is: Tegundir svæða
