Rating Field (8.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: N/A
ku: نییە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Hidden
ku: شارراوە

en: About
ku: دەربارە
