Rating Field (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: N/A
lv: N/P

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Hidden
lv: Slēpts

en: About
lv: Par
