Rating Field (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: N/A
fa: هیچ

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Hidden
fa: پنهان

en: About
fa: درباره
