Rating Field (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: N/A
sl: N/D

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Hidden
sl: Skrito

en: About
sl: O modulu
