Rating Field (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: N/A
be: Не даступна

en: Configuration
be: Налады

en: Hidden
be: Схаваць

en: About
be: Аб

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Integer value
be: Цэлае значэнне
