Rating Field (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Hidden
da: Skjult

en: About
da: Om

en: Field types
da: Felttyper

en: Shown
da: Vist

en: Integer value
da: Heltalsværdi
