Rating Field (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Value
de: Wert

en: N/A
de: n. v.

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Hidden
de: Ausgeblendet

en: Agree
de: Zustimmen

en: About
de: Über

en: Field types
de: Feldtypen

en: Shown
de: Angezeigt

en: Integer value
de: Ganzzahl
