Rating Field (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Value
es: Valor

en: N/A
es: N/D

en: Configuration
es: Configuración

en: Hidden
es: Oculto

en: About
es: Acerca de

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Shown
es: Mostrando

en: Integer value
es: Valor entero
