Rating Field (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: N/A
et: Puudub

en: Configuration
et: Seadistus

en: Hidden
et: Peidetud

en: About
et: Programmist

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Shown
et: Nähtav

en: Integer value
et: Täisarv
