Rating Field (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Value
gl: Valor

en: N/A
gl: N/D

en: Configuration
gl: Configuración

en: Hidden
gl: Oculto

en: About
gl: Información
