Rating Field (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Value
id: Nilai

en: N/A
id: T/T

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Hidden
id: Tersembunyi

en: About
id: Tentang

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Shown
id: Tampil

en: Integer value
id: Nilai Integer
