Rating Field (8.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: 4
kn: ೪

en: 2
kn: ೨

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: 1
kn: ೧
