Rating Field (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Value
ne: मान

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Hidden
ne: लुकेको

en: 5
ne: ५

en: 3
ne: ३

en: 4
ne: ४

en: 2
ne: २

en: About
ne: बारेमा

en: 1
ne: १
