Rating Field (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: N/A
pl: niedostępne

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Hidden
pl: Ukryty

en: About
pl: O stronie

en: Field types
pl: Typy pól

en: Shown
pl: Widoczny

en: Integer value
pl: Liczba całkowita
