Rating Field (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Value
ru: Значение

en: N/A
ru: Н/Д

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Hidden
ru: Скрытый

en: About
ru: Информация

en: Neutral
ru: Нейтральный

en: Field types
ru: Типы полей

en: Shown
ru: Показано

en: Integer value
ru: Целочисленное значение
