Rating Field (8.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: About
gu: વિશે

en: 1
gu: ૧

en: Integer value
gu: પૂર્ણાંક કિંમત
