Rating Field (8.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Value
it: Valore

en: N/A
it: N/D

en: Configuration
it: Configurazione

en: Hidden
it: Nascosto

en: About
it: Informazioni

en: Neutral
it: Neutrale

en: Field types
it: Tipi di campo

en: Shown
it: Mostrato

en: Integer value
it: Valore intero
