Rating Field (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Value
ja: 値

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Hidden
ja: 非表示

en: About
ja: アバウト

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Shown
ja: 表示

en: Integer value
ja: 整数値
