Rating Field (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: About
km: អំពី
