Rating Field (8.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Value
pt: Valor

en: N/A
pt: N/D

en: Configuration
pt: Configurações

en: Hidden
pt: Oculto

en: About
pt: Sobre

en: Neutral
pt: Neutra

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: Shown
pt: Exibido

en: Integer value
pt: Valor inteiro
