Rating Field (8.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: N/A
ar: غير موجود

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Hidden
ar: مخفي

en: About
ar: حول
