Rating Field (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: N/A
az: Yox

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Hidden
az: Gizli

en: About
az: Haqqında

en: Field types
az: Sahə növləri
