Rating Field (8.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Hidden
fr: Caché

en: About
fr: À propos

en: Neutral
fr: Neutre

en: Field types
fr: Types de champs

en: Shown
fr: Affiché

en: Integer value
fr: Valeur numérique entière
