Rating Field (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Value
he: ערך

en: N/A
he: -ללא-

en: Configuration
he: הגדרות

en: Hidden
he: מוסתר

en: About
he: אודות

en: Neutral
he: ניטראלי

en: Integer value
he: ערך מספר שלם
