Rating Field (8.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: N/A
hr: N/D

en: Configuration
hr: Postavke

en: Hidden
hr: Skriveno

en: About
hr: Opis
