Rating Field (8.x-1.0-beta4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Value
hi: मान

en: N/A
hi: एन / ए

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Hidden
hi: छुपा हुआ

en: About
hi: के बारे में

en: Integer value
hi: पूर्णांक मूल्य
