Rating Field (8.x-1.0-beta4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: N/A
ta: இல்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: About
ta: பற்றி

en: Integer value
ta: முழுஎண் மதிப்பு
