Rating Field (8.x-1.0-beta4) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Hidden
fi: Piilotettu

en: About
fi: Tietoja

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Shown
fi: Näytetty

en: Integer value
fi: Muuttuja-arvo
