Rating Field (8.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Hidden
sk: Skryté

en: About
sk: Informácie o

en: Field types
sk: Typy polí

en: Shown
sk: Zobrazené

en: Integer value
sk: Celé číslo
