Rating Field (8.x-1.0-beta4) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Value
th: ค่า

en: N/A
th: ไม่มี

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Hidden
th: ซ่อน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Shown
th: แสดงให้เห็นว่า

en: Integer value
th: ค่า(จำนวนเต็ม)
