Rating Field (8.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Hidden
tr: Gizli

en: About
tr: Hakkında

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Shown
tr: Görünür

en: Integer value
tr: Tamsayı değeri
