Ratio Crop (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Anchor
bo: གནས་ས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Top center
bo: དཀྱིལ་འགོ

en: Bottom center
bo: དཀྱིལ་འོག

en: The part of the image that will be retained during the crop.
bo: དྲས་གཅོད་བྱེད་དུས་ལྷག་དགོས་པའི་པར་རིས་ཀྱི་ཆ་ཤས།

en: Center left
bo: གཡོན་དཀྱིལ

en: Center right
bo: གཡས་དཀྱིལ
