Ratio Crop (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Center
he: מרכז

en: Anchor
he: עוגן

en: Media
he: מדיה

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Top right
he: למעלה מימין

en: Bottom right
he: בתחתית מימין

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: The part of the image that will be retained during the crop.
he: חלק התמונה שיישאר במהלך החיתוך.
